ilona

Ilona Burger: ‘Geen dag is hier hetzelfde’

Ilona Burger is één van de vaste gezichten van onze kringloopwinkel Bij Nico Boven in Lekkerkerk. Ze is er als deelnemer actief in het prijzen en ophangen van gebruikte kleding, het schoonmaken van bi...

social-media-6363633_1280

Veel belangstelling voor social media-cursus

SDK organiseert op 28 november en 12 december ‘social media-bijeenkomsten’ voor haar deelnemers. Vanuit onze stichting coördineert Samantha Pottuit een en ander. “De belangstelling voor de cursus i...

nettyboudestijn

Netty Boudestijn met plezier terug als vrijwilligster

Sinds kort is Netty Boudestijn terug als vrijwilliger in De Heerlijkheid van Ouderkerk. Tot groot genoegen van de deelnemers en begeleiders. Ze was al eerder twee jaar actief in de lunchroom, maar ...

IMG-20231006-WA0012

Buurtsuper Ammerstol opent op 4 november

Buurtsuper ’t Zonnetje in Ammerstol opent op 4 november op feestelijke wijze haar deuren. Daarmee heeft het dorp aan de Lek de eigen buurtsuper weer terug. “Dit is voor iedereen, maar vooral voor d...

20231011_142140

Prachtige opbrengst Goede Doelen Week voor CliniClowns

Eén week per jaar organiseert Stichting Dagbesteding Krimpenerwaard een Goede Doelen week. Dit jaar viel de keuze van de deelnemers op CliniClowns. In de laatste week van september waren er op alle...

20230909_113449

Word jij onze nieuwe Molenwinkel-vrijwilliger?!

Knutselen en spelletjes doen met onze deelnemers. Een gezellig praatje met hen en met onze klanten. Bezoekers helpen. Onderdeel zijn van een gezellig team. Als vrijwilliger van onze Molenwinkel van Mo...

IMG-20230913-WA0024 (1)

Padel-toernooi met SDK als goed doel!

Tafelronde 165 Krimpenerwaard organiseert op zaterdag 30 september een padel-toernooi waarvan de opbrengst bestemd is voor Stichting Dagbesteding Krimpenerwaard! Nieuwgierig hoe het is om padel te ...

cliniclowns

Onze Goede Doelen week dit jaar voor CliniClowns

Het is zo langzamerhand een mooie traditie geworden: De Goede Doelen week van Stichting Dagbesteding Krimpenerwaard. Dit keer komen we in actie voor CliniClowns. DeGoede Doelen Week duurt van 25 tot e...

20230831_154712

Nieuw SDK-project: Buurtsuper in Ammerstol

Na een kleine acht maanden dicht te zijn geweest heropent de buurtsuper van Ammerstol binnenkort voor het eerst weer haar deuren.  Stichting Dagbesteding Krimpenerwaard gaat zorgen voor deelnemers en ...

Logo Stichting Dagbesteding Krimpenerwaard pms

Onze nieuwe nieuwsbrief is uit!

Onze nieuwe nieuwsbrief is uit. Vol leuke verhalen en de laatste nieuwtjes! Klik op de link en geniet van veel leesplezier https://mailchi.mp/4fb4f2735980/het-is-bijna-zomer-6143864?e=4c9196e312