Ook Dagbesteding Krimpenerwaard doet mee aan Rabobank Clubsupport, een acte van Rabobank waarmee we een mooi bedrag kunnen binnenhalen voor onze stichting, geld dat we gaan inzetten voor de aanschaf van een nieuwe bus.

Rabobank ClubSupport start op 4 september. Tot en met 26 september kun je op ons stemmen. Hieronder vind je de voorwaarden:

  1. Alleen leden van de Rabobank mogen stemmen.
  2. Leden vanaf 12 jaar mogen stemmen.
  3. Elk lid brengt 3 stemmen uit op 3 verschillende deelnemende verenigingen en stichtingen.
  4. Door het uitbrengen van een stem door een lid accepteert het betreffende lid dat persoonlijke gegevens worden geregistreerd en in het kader van de Rabo ClubSupport stemcampagne worden gebruikt door Rabobank. Rabobank behandelt de gegevens vertrouwelijk en stelt deze niet beschikbaar aan derden, anders dan noodzakelijk voor het uitvoeren van Rabo ClubSupport.
  5. Leden van de Coöperatieve Rabobank kunnen alleen stemmen op clubs of verenigingen die deelnemen bij de lokale leefomgeving waarbij het lid is ingedeeld.

De stemlink is https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport/stemmen

Doe je mee?! Alvast zeer bedankt voor je stem!